Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Uzdravujeme vztahy malbou rodového stromu

9. 5. 2018 v 16:00 - 20:00

IMG_3464

Inspirací nám je STROM a jeho dokonalá forma daná Stvořitelem. Již v jeho semeni je obsažena veškerá informace o podobě, růstu i plodech. Je naprosto v souladu s místem, okolím, rytmem přírody, pevně ukotven kořeny v zemi. Koruna roste vzhůru, listy přijímají světlo, přetváří je a pohybem mízy vyživují strom i s kořeny. Je to úžasný přírodní proces cyklicky se opakující celé věky. Již pohled na zdravý strom s mohutnou korunou a silnými kořeny dává tušit pevný růst a zdravé plody.

Podobu můžeme přenést na lidský rod. Zdraví i silu čerpáme ze zdravého základu rodu. Zkušenosti, dary a talenty jednotlivých členů rodiny jsou pevně zapsány v krvi a DNA každé buňky. Velké množství informací zde uložených je potřebnou výbavou pro celý náš život na Zemi. Každá buňka těla tedy přesně ví, co je jejím úkolem. Vše potřebné je uloženo v naší duši před narozením.

Vliv rodinné výchovy a společnosti pak máme v sobě zapsány v podobě vzorců, které často automaticky přebíráme po řadu generací. V průběhu života jsme vyzýváni vzorce měnit i opouštět. Přicházejí lekce a zkoušejí, nakolik umíme převzít život do svých rukou. Učí nás vidět širší souvislosti, porozumět strukturám života a Vyšším zákonům. Pochopit strom svého rodu, propojit se s našimi kořeny, pročistit bolavé zápisy a objevit při malbě nezměrný tvořivý potenciál je naším společným záměrem a jednou z mnoha cest, jak prozřít a přinést radost i světlo do každodenního života.

 

Podrobnosti

Datum:
9. 5. 2018
Čas:
16:00 - 20:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Jana Látalová a Taťána Ságlová
Telefon:
602 395 390
Email:
ja.latalova@seznam.cz
Webová stránka:
http://www.tvorivostzeny.cz/

Místo konání

Loving heart
třída Svornosti 24
Olomouc, Česká republika
+ Google Mapa