Vědecky je potvrzeno, že emoce jsou chemickou reakcí na vnější okolnosti. Koho vytáčí stále stejné životní okolnosti, ten jede v chemické závislosti.

Nemusí to být případ, že vás něco irituje, může to být i obava (z neúspěchu, ze ztráty, rozchodu, nenaplnění). Strach je chemickou reakcí těla na nechtěný průběh událostí, souvislostí…
Potíž je v tom, že když se jedná o obavu, smutek, stres, žárlivost, pak je ta chemie toxická. Vyrábí n-emoc, což je jinými slovy negativní emoce.
Farmacie zkouší vyrábět umělou chemii, která má vnitřní toxickou neutralizovat, ale kdo nežije v iluzi, tak ví, že se to ve skutečnosti neděje.
Umělá chemie ve většině případů jen ruší spoje v mozku, aby pravdivá zpráva těla už nemohla být nadále rozpoznaná.
Dobrá zpráva je, že ne všechny emoce jsou toxické. Ty, co mají vysokou vibraci (vděčnost, pokora, láska, přítomnost) jsou naopak super blahodárné. Na nás je, abychom vybírali moudře.
Těch nízkých jsme si užili dost. Vzhledem k tomu, že realita je tvořena z vnitřního směrem ven, tak tu máme poměrně slušně zanesené prostředí (vodu, vzduch, půdu).
Kdo je líný proměnit sebe, tak jen kritizuje, nadává, občas píše petice. Tím se nic natrvalo nezmění.
Harmonické prostředí se tady narodí, až se změníme my.
Až nebudeme mít těla závislá na smutku, obavě, strachu. Pak takové situace nevědomky tvoříme… tělo je tvoří – je na nich závislé. Na dané úrovni spí, o skutečné podstatě toho ví jen velmi málo. Ego úspěšně pomáhá jakýkoliv záblesk pravdy vytěsnit.
To stejné tělo, které umí závislosti, disponuje veškerou výbavou pro bytí ve stavech rozšířeného vědomí. Ve vysokých vibracích víte, že máte k dispozici „THE DEVICE OF THE CONSCIOUSNESS“, tedy nástroj vědomí. Geniální, vytuněný, super schopný instrument.
Kdo si v těle otevře stavy vyšších vibrací, nedává mu žádný smysl tvořit realitu závislostí a strachů. Proč byste to dělali, když můžete s tím stejným tvořit radost a hojnost…
Dimenzionální tělo se nepřenastaví ze dne na den. Je zapotřebí praktikovat. Ráno vstávat dřív, meditovat, cvičit, často se otužovat, měnit stravu, být v přírodě, ZASTAVOVAT SE, jen být, s pozorností uvnitř sebe.
Gabriela Dušková: 10 leden 2018